wtorek, 14 listopada 2017

Canpol babies październik 2017

3 października
Jeszcze nie ma wytypowanych blogów testujących i organizujących konkursy wrzesień 2017, a ja już zgłaszam się do testowania październik 2017.

W tym miesiącu będzie aż 15 zestawów do testowania i 15 konkursów - po dwa zestawy do wygrania w każdym. To daje aż 45 zestawów! Pięknie, szanse na wytypowanie wzrastają.

A co to za zestaw? Proszę bardzo:

Wygląda bardzo kolorowo. ;) Warto się zgłosić. Zapraszam serdecznie:

Klik

14 listopada
Dzisiaj GLS przyniósł mi zestaw do testowania. :) Ale radość! Otworzyłyśmy wspólnie paczkę i stwierdziłam, że przetestujemy zawartość jeszcze dzisiaj. :) .
Oto komplet śliniaczków na każdy dzień tygodnia, prawda że urocze?

Skład widoczny na zdjęciu. 

A oto książeczka ze zwierzątkami, które występują na śliniaczkach. Na przedniej stronie książeczki jest piszczałka, którą dziecko samo może naduszać. Miękkość książeczki sprawia, że możemy bez przeszkód zostawić ją dziecku do zabawy.
Następna super sprawa to opakowanie termiczne na butelki (z rączką do noszenia). Bardzo przydatne na spacery zarówno latem jak i zimą, a także podczas wyjazdu. Warstwa styropianu jest odpowiednio gruba i gładko wykończona, dzięki czemu nic się nie kruszy.

Zrobiłam test - przygotowałam mleko modyfikowane i zabrałam je na spacer (45 minut, kilka stopni powyżej zera). Po powrocie mleczko nadal było cieplutkie. :) Butelka również jest częścią zestawu. Podoba mi się jej kształt - lekko spłaszczony ku górze. A smoczek jest antykolkowy, więc czego chcieć więcej?

Na koniec kolejna super rzecz - kubek do nauki samodzielnego picia. Jest według mnie fantastyczny, to coś pomiędzy butelką, a kubkiem niekapkiem. Tak jak widać na zdjęciu jest to kubek z dwoma uchwytami i smoczkiem w kształcie dziubka. W zestawie znajduje się też pokrywka oddzielająca smoczek od zawartości pojemnika, czyli można go zabierać na spacer, oraz pokrywkę na smoczek, tak jak każda butelk a. Będzie nam łatwiej podejść do nauki picia dzięki temu kubkowi. :)

Dziękuję Canpol Babies. <3

2 komentarze:

  1. My również się zgłosiliśmy, w tym miesiącu testowaliśmy zestawy "Krówka", mamy nadzieję, że znów się nam poszczęści :) Pozdrawiamy i zapraszamy do nas na http://muminpatchwork.blogspot.com/ :)

    OdpowiedzUsuń