środa, 20 grudnia 2017

Canpol babies listopad 2017

8 listopada
Od początku listopada ruszyła kolejna edycja blogosfery Canpol babies. Po raz kolejny chciałabym zachęcić wszystkich blogujących rodziców do udziału.

W listopadzie zgłaszam się po raz pierwszy nie tylko do testowania, ale też do organizacji konkursu. Tak jak w październiku wybranych zostanie 15 testerów i 15 organizatorów konkursów (po 2 zestawy do wygrania w każdym).
Zestaw składa się z ręcznika z kapturkiem, myjki, termometru elektronicznego z etui oraz aspiratora do nosa.

Zapraszam serdecznie wszystkie mamy do blogosfery!
KLIK

20 grudnia

No i jest! Kolejna paczuszka do testowania. Szczerze przyznam, że pozytywnie zaskoczyła mnie zawartość.

Okrycie kąpielowe z kapturkiem. Wnętrze wykonane z chłonnego materiału, zewnętrzna strona poliestrowa - zapobiega wychłodzeniu bobasa. Bardzo mocne okrycie, nie za cienkie, a jednocześnie nie za ciężkie. Jeśli chodzi o wymiary, to tak wypadają one na 10 miesięcznym dziecku (uradowanym z faktu testowania nowych rzeczy ;) ), na pewno posłuży nam jeszcze długo.

Słonik na kapturku jest po prostu przeuroczy. <3 Od razu widać że właścicielem tego ręczniczka jest słodki, mały szkrabek. :)

Termometr. Mierzy temperaturę ciała na wszystkie 3 sposoby, ukazując wynik z dokładnością do jednego miejsca po przecinku. Zawiera plastikowe etui, które uchroni termometr od zniszczenia.

Jego obsługa jest bardzo prosta - intuicyjna. Włączamy i wyłączamy przyciskając guzik, aby zacząć mierzenie tempratury, przykładamy termometr do ciała na 5 minut, aby sprawdzić ostatni wynik pomiaru temperatury - przyciskamy guzik dłużej. Wyświetlacz jest bardzo wyraźny.

Aspirator do nosa

Zestaw składa się z etui, aspiratora oraz z dwóch zapasowych końcówek. Etui jest mocniejsze niż mogłoby się wydawać - przeszło nawet test małych rączek.

Sam zestaw zaś jest wykonany z silikonu - miękkie tworzywo, które nie uszkodzi małego noska. Podczas testowania odkryłam, że ten typ aspiratora jest dla nas najlepszy - żaden aspirator podłączany do odkurzacza czy też gruszka już nie będą nam towarzyszyć. Wymieniamy je na aspirator, którym sama będę zasysać. Pierwszy raz córka zaczęła się śmiać podczas czyszczenia noska - pewnie rozbawił ją nieregularny dźwięk zasysania oraz fakt trzymania przeze mnie końcówki w ustach. ;D Tak czy inaczej używając tego aspiratora miałam poczucie większej kontroli zasysania - kiedy trzeba można robić to mocniej, kiedy indziej słabiej.

Myjka. Dostatecznie duża, by zmieścić dłoń taty, dostatecznie delikatna, by używać jej przy noworodkach. Znakomita jakość materiału - taka sama jak w przypadku ręczniczka. Użyłyśmy podczas dzisiejszej kąpieli - jest wygodna. Posiada tasiemkę do powieszenia na haczyku. :)


Dziękuję Canpol babies. Testowanie produktów sprawia nam naprawdę ogromną radość. Blogosfera daje nam możliwość odkrywania znakomitych akcesoriów. Kolejny raz potwierdziło się - jest to marka godna polecenia!

3 komentarze:

 1. Witam, Ja również zgłosiłam się do Blogosfery Canpol, nawet udało mi się dostać do testowania produktów, polecam!
  Zapraszam serdecznie na mój blog http://blogmama.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej. My się zgłosiłyśmy i dostałyśmy do testowania, serdecznie polecamy akcje Blogosfera, bierzemy udział w wielu projektach. Warto do nas zajrzeć na www.muminpatchwork.blogspot.com Zapraszamy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. MY TEŻ TESTUJEMY :) JUŻ NIEBAWEM OPINIA :)
  ZAPRASZAMY DO NAS :)https://strefabezeluszka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń