środa, 14 lutego 2018

Blogosfera Canpol Babies Styczeń 2018

4 Stycznia
Witajcie kochani!
Tak jak w poprzednich miesiącach, tak i teraz zgłaszam się do blogosfery Canpol babies.

Jestem zachwycona zestawem, który będzie do testowania w tym miesiącu. Jest to sterylizator i zestaw butelek. Jeszcze nigdy nie miałam okazji takiego cuda używać. Więcej informacji o sterylizatorze znajdziecie tutaj. O butelkach tutaj (kolekcja "little cutie").

Aby się zgłosić trzeba posiadać bloga - blogujesz? Testujesz! Nie blogujesz? A może chcesz? Na blogosferze możesz się dowiedzieć jak zacząć przygodę z blogiem. Zgłoszenia do aktualnej edycji przyjmowane są do końca stycznia. Zapraszam serdecznie:
KLIK

14 luty

Co za szczęście! Zakwalifikowałam się do testowania!
Od razu gdy dostałam paczkę, otworzyłam ją i przystąpiłam do rozpakowywania. Te dwie butelki są faktycznie przesłodkie! Ale ważniejszy jest jednak sterylizator, za pomocą którego możemy te buteleczki doprowadzić do użytku.

Montaż nie jest trudny, mamy stabilizator butelek (5 miejsc) oraz podkładkę na akcesoria - smoczki, łyżeczki, nożyczki...wszystko co chcemy!

Zaczynamy od nalania 100 ml wody, wkładamy wszystko co potrzebne, zamykamy, podłączamy do prądu i wciskamy włącznik.

Zapala się czerwona lampka sygnalizująca pracę sterylizatora. Woda zaczyna się podgrzewać.

Podczas pracy wydobywa się cichy, przyjemny dla ucha szum, który jest o wiele bardziej cichy niż elektryczny czajnik.

10 minut i mamy wszystko dokładnie wysterylizowane. Kiedy praca urządzenia dobiegnie końca lampka zgaśnie i usłyszymy kilkukrotnie powtarzający się dźwięk.

W zestawie znajdują się szczypce, dzięki którym wygodnie możemy wyciągnąć wyparzone przedmioty.

Używanie tego sterylizatora sprawiło mi ogromną przyjemność. Stabilnie stoi na blacie, pomimo, że nie jest wcale ciężki, jego obsługa jest łatwa i przyjemna. Kabel jest wystarczająco długi by sięgnąć do gniazda, ale wystarczająco krótki, by nie zawadzać na blacie.
Co więcej stabilizator butelek i koszyk na akcesoria może nam się przydać jeśli używamy zmywarki. Innym razem świetnie sprawdzi się jako suszarka.

Szepnę jeszcze słówko o butelkach Canpol babies. Podoba mi się ich wygląd, trwałość i antykolkowe smoczki. Mniejsza z nich ma pojemność 120 ml, a większa 240ml.

Szczerze polecam produkty Canpol babies, sama ich używałam, używam i używać będę wraz z moją córeczką.

Pozdrawiam serdecznie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz